Płyty Thermano sprzedaż i montaż   Warszawa - Marki


Strona wykorzystuje pliki cookies: Pomagają nam one w zoptymalizowaniu naszej strony pod kątem Twoich potrzeb i preferencji. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dot. plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Zamknij

Utraty ciepła przez powierzchnię dachu to olbrzymia strata finansów przeznaczonych na ogrzewanie lub ochłodzenie wnętrza domu.

Jedynym sposobem na jej uniknięcie jest skuteczna termoizolacja dachu zabezpieczająca płytami Thermano przed utrata ciepła zimą   lub przed wysoką temperaturą
zewnętrzną latem.
 

 Sprzedaż i montaż płyt Thermano

Firma Techbud Andrzej Filipiak zajmuje się także montażem płyt Thermano na dachach. Montaż płyt nie stwarza problemów pod warunkiem że wykonuje go przeszkolona ekipa z dużym doświadczeniem dekarskim. Przemyślana konstrukcja  płyt Thermano ułatwia zadanie gwarantując szczelne pokrycie dachu warstwą termoizolacyjną.

Techbud firma wykonuje także   kompleksowe przebudowy i adaptacja poddaszy. Krycie dachu lub przebudowa dachu i poddasza jest okazją do adaptacji poddasza na cele mieszkalne.  Zadzwoń i umów sie na bezpłatny pomiar i wycenę usługi krycia dachu.

 

Zalety płyt thermano i technologii montażu 

CPłyty Thermano posiadają najniższy współczynnik przewodzenia ciepła wśród materiałów izolacyjnych (λ = 0,023 (W/mK) przekłada się na lepszą efektywność izolacji dachu, a co za tym idzie duże oszczędności na ogrzewaniu lub schładzaniu pomieszczeń.

CPłyty Thermano są bardzo  wydajne  w  pokrycie dachu a jego instalacja przebiega bardzo szybko , a to przekłada się na niższe koszty wykonawstwa.

CKonstrukcja płyt piankowych Thermano całkowicie  eliminuje  mostki  cieplnych (izolacja dachu z montażem nakrokwiowym)

CPianka w otulinie aluminiowej, z którego powstają płyty Thermano, jest najbardziej trwałym termoizolatorem w budownictwie, a czas jego użytkowania może więc służyć nawet kilku pokoleniom.

CPłyty izolacyjne piankowe Thermano są  bezpieczne dla środowiska naturalnego. Jest także materiałem którego unikają gryzonie, pszczoły i inne insekty.

CIzolacja cieplan z płyt Thermano jest także szczelna dla hałasu i kurzu

Przebudowa i adaptacja poddaszy
Techbud firma wykonuje także   kompleksowe przebudowy i adaptacja poddaszy. Krycie dachu lub przebudowa dachu i poddasza jest okazją do adaptacji poddasza na cele mieszkalne.  Zadzwoń i umów sie na bezpłatny pomiar i wycenę usługi krycia dachu. tel. kom.: 694 489 432,   662 495 494   


 

 Budujemy bezpieczne dachy. To nasza misja.

Nasza firma  TECHBUD Andrzej Filipiak śledzi na bieżąco najnowsze technologie budowy dachów i pokryć dachowych wdrażając je do swojej praktyki dekarskiej.  Korzystamy z doświadczeń amerykańskiego Instytutu The IBHS Research Center którego misją jest prowadzenie obiektywnych, naukowych badań w celu zidentyfikowania i promowania najskuteczniejszych sposobów wzmacniania domów w tym dachów przed klęskami żywiołowymi i innymi przyczynami katastrofy budowlanej.  

Zadzwoń i umów sie na bezpłatny pomiar i wycenę usługi krycia dachu.

TECHBUD Centrala Warszawa
Marki k/ Warszawy
Al. Piłsudskiego 168 
tel. (22) 761 92 63,  
 info@tech-bud.pl
godz. 7.00-17.00  (sobota 7.00-13.00)

Techbud Chorzele,
ul. Grunwaldzka 17 
 tel. (29) 752 40 40
 techbud.chorzele@gmail.com
godz. 7:00 -17:00.
sobota 7.00 -13.00

Techbud Przasnysz
06-300 Przasnysz,
ul. Piłsudskiego 50
 tel. 29 752 6060
 techbud.przasnysz@gmail.com
godz. 7:00 -17:00.
sobota 7.00 -13.00 

MAPY DOJAZDU